Hakkımızda

Makine_Otomasyon_PCB_devre_datalogger

Konusunda uzman elektrik, elektronik ve makine mühendisleri ile birlikte teknikerlerin katılımı ile kurulan firmamız, sanayi ve sanayi makinelerinin modernizasyonu, tasarım, yazılım ve onarım hizmetleri konusunda uzmanlaşmıştır.

Rokels, son yıllarda sanayi otomasyonu merkezine robotik teknolojileri katarak mevcut sistemlerin insansız, hatasız ve mesaisiz çalışmasına olanak verecek şekilde yeniden revizyonunu sağlayarak ülkemiz sanayisini uluslararası piyasalarda rekabet edebilecek düzeylere ulaştıracak Endüstri 4.0 sanayi devrimine hazırlamaktadır. Firmamız Multi eksenel robotik yükleyiciler, taşıyıcılar, kartezyen robotlar ve collobrative robot teknolojileri(işbirlikçi robotlar, insan ile birlikte çalışan robot kollar) konusunda çözümler sunmaktadır.

Rokels, yerli ve milli felsefesini misyon edinerek öncelikle kendi tasarımı elektronik donanım ve yazılımlarını projelerinde tercih ederek ülke ekonomisine katkı sağlar. Yüksek teknoloji ürünlerinin uygun fiyatlarla sanayicimize sunan firmamız aynı şekilde yerli elektronik tasarım ve yazılım hizmetlerini üreticilere de pazarlamaktadır.

Rokels, ister makine ile çalışan isterse insan iş gücüne dayalı tesislerde OEE, TPM ve YALIN üretim konularında anahtar verilerin toplanması amacı ile yerli olarak geliştirdiği elektronik ekipmanlar ile üretim sahalarından veri toplanmasını ve raporlanmasını sağlayarak kusursuz ve etkin üretim yapan verimli fabrikalar için ölçülebilir veriler sağlar.

İletişim & Ulaşım

E-Posta
info@rokels.com
Adres
Ofis: Folkart Towers B Blok 34.Kat, Bayraklı İzmir Ar-Ge Ofisi: ITOB OSB 10026 Sk.No:1 Menderes İzmir
Bu site, Bulut Web Site Web Tasarım Sistemi kullanmaktadır.
Şimdi Ara Canlı Yardım